همه دسته بندی ها

پست الکترونیک:[ایمیل محافظت شده]

EN

اخبار شرکت

تو اینجایی : صفحه اصلی>رسانه>اخبار شرکت

چه روندهای صنعتی را در نمایشگاه کاغذ، بسته بندی، چاپ در مصر یافتیم؟

زمان: 2023-09-07 بازدید : 55

سه نمایشگاه Print2Pack, Paper Middle East, Tissue Middle East از 2 تا 4 سپتامبر در قاهره افتتاح شد. در سه سال گذشته، غرفه داران چینی تقریباً برای نمایشگاه در طول همه گیری Covi-19 نیامدند. اما بیش از 50 غرفه دار از چین در نمایشگاه قاهره حضور دارند. دستگاه بینبائو به عنوان تولید کننده برتر دستگاه چرخش رول کاغذی و دستگاه شیتر، در بزرگترین رویداد صنعت بسته بندی چاپ در مصر شرکت می کند. در این صورت، متوجه می شویم که روندهای صنعت در رویداد وجود دارد.

1. شرکت های بیشتر و بیشتری علاقه مند به سرمایه گذاری بر روی تولید مواد خام هستند.

مشابه سایر کشورها، مصرف محصولات برچسب برچسب در سال های گذشته در مصر افزایش زیادی یافته است. ما بسیاری از تولیدکنندگان کاغذ و چسب ذوب داغ را پیدا کردیم که در مصر توجه بیشتری را به خود جلب کردند. از آنجا که بسیاری از شرکت‌های شرکت مصری می‌خواهند خودشان برای تولید مواد خام برچسب برچسب سرمایه‌گذاری کنند. به عنوان تولید کننده دستگاه چرخش رول کاغذی خود چسبنده، دستگاه بینبائو همچنین سوالات زیادی از دستگاه چرخش رول برش کاغذ برچسب برچسب را در نمایشگاه دریافت می کند.

2. خریداران واقعی بیشتر دوست دارند به طور مستقیم با تامین کننده همکاری کنند، اما نه شرکت های تجاری.

بازدیدکنندگان نمایشگاه مهارت انگلیسی بهتری دارند و دوست دارند مستقیماً با تامین کنندگان ارتباط برقرار کنند. زیرا می خواهند از قیمت کارخانه مطلع شوند و کیفیت محصولات تامین کنندگان را توسط آنها کنترل کنند. اما آنها همچنان به تامین کنندگان خود امیدوارند که همکاری خوبی با برخی از شرکت های بازرگانی حرفه ای داشته باشند و خدمات پس از فروش خوبی در آینده ارائه دهند.

3. کدام شرکت ها تجهیزات را به نمایش گذاشتند؟

فقط 3 شرکت ماشین آلات را در کل نمایشگاه به نمایش گذاشتند، آنها دستگاه ساخت جعبه ناهار، دستگاه چرخش رول برش صندوق دار حرارتی و دستگاه لمینت چسب هستند. غرفه داران عموماً نسبت به بازار آینده مصر خوش بین هستند. با این حال، مصر در حال حاضر در یک دوره دشوار اقتصادی قرار دارد و تولیدکنندگان نمی توانند دلار آمریکا را از بانک ها برای خرید تجهیزات جدید دریافت کنند. بنابراین غرفه داران هزینه های خود را برای این نمایشگاه کاهش داده اند.

4. این بازدیدکنندگان بیشتر نگران چه محصولاتی هستند؟

کیسه های کاغذی مختلف و دستگاه ساخت کیسه های کاغذی به محبوب ترین محصولات در رویدادها تبدیل می شوند. تیم فروش ماشین آلات Binbao تعدادی نمونه کیسه کاغذی و کاتالوگ از ماشین آلات Ruizhi (MTED) قرار داده است. ماشین آلات Fangbang و ماشین آلات Hongying نیز در نمایشگاه چاپ و بسته بندی حضور دارند. آنها همچنین در ماشین سازی کیسه های کاغذی کار می کردند.

مصر با بیش از 100 میلیون جمعیت به عنوان پلی بین آفریقا و آسیا عمل می کند. تقاضا برای انواع محصولات بسته بندی روز به روز در حال افزایش است. ما به صنعت بسته بندی محصولات کاغذی مصر اعتماد کامل داریم. هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود کند، تقاضای خرید در بازار مصر تا حد زیادی آزاد خواهد شد.

تیم ماشین آلات Binbao در مصرتیم ماشین آلات Binbao در نمایشگاه Print2Pack در مصر
تیم ماشین آلات Binbao در مصرتیم ماشین آلات Binbao در نمایشگاه Print2Pack در مصر
مشتری با تیم ماشین آلات Binbao در نمایشگاه بسته بندی چاپ قاهرهدستگاه ساخت کیسه های کاغذی نان ته صاف
مشتری با تیم ماشین آلات Binbao در نمایشگاه بسته بندی چاپ قاهرهدستگاه ساخت کیسه های کاغذی نان ته صاف
دستگاه لیبل استوک کاغذ برش و برش رولدستگاه پوشش چسب ذوب داغ NDC در مصر
دستگاه لیبل استوک کاغذ برش و برش رولدستگاه پوشش چسب ذوب داغ NDC در مصر
مصاحبه کاغذی نمایشگاه خاورمیانهSLD-PRO دستگاه چسبنده رول برچسب برچسب چسب کاغذی
مصاحبه کاغذی نمایشگاه خاورمیانهSLD-PRO دستگاه چسبنده رول برچسب برچسب چسب کاغذی