همه دسته بندی ها

پست الکترونیک:[ایمیل محافظت شده]

EN

تو اینجایی : صفحه اصلی>محصولات>دستگاه برش کاغذ

تماس با ما

موبایل: 86 18858786298

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

واتس اپ:86 18858786298

افزودن: پارک صنعت ماشین آلات Wanquan B17-8 ، شهر Wanquan ، شهرستان Pingyang ، شهر Wenzhou ، استان ژجیانگ

مدل SLD نوع قاب کاغذ جامبو رول دستگاه برش و پیچ

دستگاه برش و پیچ مدل سری SLD مدل شاخص ما در ماشین آلات Binbao است. این خودکارترین، سریعترین و پرکاربردترین دستگاه در بین تمام دستگاههای برش و پیچ ما است. مجهز به 5 مجموعه موتور زیمنس، سیستم تصحیح موقعیت لبه برند E+L آلمان، PLC زیمنس و سایر برندهای مشهور بین المللی سیستم های کنترل الکتریکی است. سرعت دویدن پایدار به 500 متر در دقیقه می رسد، که می تواند رول های جامبو کاغذی 15-500 گرمی را کاملاً شکاف داده و به رول هایی با عرض باریک بپیچد.

  • توضیحات:
  • پارامتر
  • مناسب
  • تور کارخانه مشتری

طریقه استفاده:
مدل SLD به ویژه برای پردازش شبکه های با عرض بیش از 2000 میلی متر مناسب است. بنابراین، در تعداد زیادی از کارخانه های کاغذ، کارخانه های تبدیل کاغذ و ارائه دهندگان خدمات برش رول استفاده می شود. علاوه بر این، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات کاغذی مانند کیسه های کاغذی، لیوان های کاغذی، لوله های کاغذی و غیره نیز نیاز به استفاده از دستگاه برش دهنده نوع SLD دارند. به طور گسترده ای در زمینه چاپ و بسته بندی محصولات کاغذی استفاده می شود.


جزئیات:

1 دستگاه برش کاغذ SLD

دستگاه بازکن کاغذ برش SLD

2 دستگاه برش کاغذ SLD چاک هوا باز کن3 کنترل کشش باز کردن پیچ ماشین برش توسط موتور
 دستگاه برش کاغذ SLD چاک هوا باز کن
کنترل کشش بازکردن دستگاه برش توسط موتور

پایه باز کردن: دستگاه چرخ‌شکن کاغذ سری SLD از پایه باز کردن کنترل هیدرولیک استفاده می‌کند، که می‌تواند به راحتی رول‌های جامبو با وزن 2000 کیلوگرم و قطر 1600 میلی‌متر را انتخاب کند. کشش باز شدن توسط دو مجموعه موتور زیمنس کنترل می شدوجود دارد


6 تخلیه خودکار رول های تمام شده

تخلیه خودکار رول های تمام شده

4 رول چرخاندن تمام شده5 سطح رول رول به پایان رسید
 رول‌های چرخاندن تمام شدهبه پایان رسید رول رول به عقب

واحد عقبشفت‌های روپیچ، شفت‌های بادکننده هوا از نوع برگ هستند. موتورهای دو مجموعه ای محورهای چرخاندن را به حرکت در می آورند و کشش مناسبی را برای به دست آوردن رول های سیم پیچ تمام شده با کیفیت بالا ایجاد می کنند. سطح برش صاف و بدون چین و چروک است. رول های تمام شده را می توان به صورت خودکار تخلیه کرد تا در کار عملیاتی صرفه جویی شود.


9 عدد میل چاقوی برش بالا در دستگاه مدل SLD

شفت چاقوهای برش بالا در دستگاه مدل SLD

7 عدد چاقو برش گرد8 چاقو برش از فولاد آلیاژی با سرعت بالا ساخته شده است
چاقوهای برش گرد چاقوهای برش از فولاد آلیاژی با سرعت بالا ساخته شده بودند

چاقوهای برش: قطر شفت چاقوهای برش 100 میلی متر است. محکم نگه داشتن چاقوها و جلوگیری از لرزش در حین کارکردن ماشین کافی است. بنابراین، دقت برش بسیار بالا است. یک انتهای شفت ثابت است و انتهای دیگر قابل چرخش است. این طراحی تعویض چاقوهای برش را بسیار آسان می کند. چاقوی برش از فولاد آلیاژی با سرعت بالا ساخته شده است. دارای ویژگی های دقت و دوام بالا است.


10 کنترل پنل سیستم EPC11 سنسور سیستم EPC
کنترل پنل سیستم EPCسنسور سیستم EPC

سیستم EPC:  این سیستم سیستم تصحیح موقعیت لبه وب خودکار است. این شامل سنسور آشکارساز لبه، پانل کنترل و موتور راننده است. این سیستم توسط تامین کننده معروف سیستم کنترل لبه وب، شرکت Erhardt+Leimer ساخته شده است. سیستم حساسیت بالا همیشه به صورت خودکار موقعیت لبه وب را تنظیم می کند.


صفحه لمسی 12میز عمل دستگاه برش SLD
 صفحه نمایش لمسیمیز عمل دستگاه برش SLD

میز عملیات:این دستگاه دارای یک میز عمل مستقل با صفحه نمایش بزرگ است. کنسول سوئیچ های مختلف کنترلی دستگاه را ادغام می کند.


14 سیستم کشش ثابت با سیلندر و دمپر در دستگاه برش کاغذ15 دستگاه برش کاغذ سیستم کنترل تنش ثابت
سیلندر و دمپر سیستم کشش ثابت در دستگاه برش
سیستم کنترل تنش ثابت دستگاه برش کاغذ

سیستم تنش ثابت:این سیستم از غلتک های آلومینیومی و دو مجموعه سیلندر تشکیل شده است. یک مجموعه از سیلندرها مجهز به سنسورهای میرایی است. سیلندر هوا فشار هوای مربوطه را با توجه به سیگنال دمپر خروجی می دهد تا موقعیت غلتک آلومینیومی را تنظیم کند. با چنین سیستمی، کشش کاغذ در حین حمل و نقل را می توان همیشه ثابت نگه داشت.


چرا به یک دستگاه چرخ‌شکن کاغذ جامبو سری SLD نیاز دارید؟

پاسخ: اگر مدیر و مالک شرکت‌های تبدیل کاغذ، چاپخانه یا کارخانه‌های پردازش رول کاغذ هستید، باید بخواهید رول جامبو با عرض بیشتر را پردازش کنید. دستگاه چرخش کاغذ سری SLD یک تجهیزات ایده آل برای رسیدن به نیاز است. ساختار دروازه ای تضمین می کند که دستگاه می تواند رول های کاغذی جامبو با عرض بیش از 2000 میلی متر را برش داده و به عقب برگرداند. حداکثر عرض دستگاه در دستگاه سری 3000 میلی متر است.

SLD-穿料图رول های جامبو کاغذی من دارای هسته های مختلف با قطر داخلی هستند. آیا دستگاه سری SLD می‌تواند رول‌های جامبو هسته‌ای با قطر داخلی مختلف را انتخاب کند؟

پاسخ: بله، پایه باز کردن دارای اجاق های هوای چند اندازه برای نصب هسته های مختلف با قطر داخلی، مانند 3 اینچ، 6 اینچ، 12 اینچ یا سایر اندازه های سفارشی است. چاک های ماشینی ما ساختار مکانیکی را برای تعمیر رول های جامبو کاغذ در حین کارکردن دستگاه اتخاذ می کنند.

插图 -1插图 -2
چکش هوای کنترل هیدرولیک
3 چاک سایز در یکمزایای پایه بازکن در دستگاه برش کاغذ برش سری SLD چیست؟
پاسخ: خود جایگاه باز شدن ما بیش از 4 تن وزن دارد. هنگامی که با رول های کاغذ جامبو بارگیری می شود و سرعت آن به حداکثر می رسد، همچنان می تواند بسیار پایدار بماند. بازوهای موجود در پایه بازشو توسط سیلندرهای هیدرولیک کنترل می شوند که قدرت کافی برای برداشتن رول های کاغذی با وزن 3000 کیلوگرم و رول های با قطر 1600 میلی متر را دارند.

插图 -3
插图 -4آیا سیستم نخ کشی خودکار وب کاغذی را به عنوان گزینه دارید؟
پاسخ: بله، ما سیستم خودکاری برای رزوه کشی آسان وب کاغذ در دستگاه خود داریم. لطفا با فروش ما تماس بگیرید تا جزئیات را دریافت کنید.

چگونه دستگاه کشش باز شدن را کنترل می کند؟
پاسخ: در مورد کنترل کشش باز کردن، ما سه گزینه داریم، ترمز پودر مغناطیسی، ترمز پنوماتیک، و موتورهای سروو. سیستم تنش کنترل موتورها حساس ترین و پایدارترین است. اما مزایای کنترل کشش توسط ترمز نیز وجود دارد. اگر می خواهید بدانید کدام نوع سیستم کنترل کشش برای مواد شما بهتر است، لطفا با تیم های فروش ما تماس بگیرید.

插图 -5
موتور
插图 -6

插图 -7

ترمز پودر مغناطیسی
ترمز پنوماتیکآیا دستگاه مدل دارای غلتک موز است؟
پاسخ: غلتک موز برای از بین بردن چین و چروک های کاغذ، تار کاغذ را پهن می کرد. به طور معمول، ما غلتک ها را برای مشتریانی که عمدتاً رول های کاغذی نازک را تبدیل می کنند نصب می کنیم. بسیار مهم است که مشخصات مواد و جزئیات مورد نیاز خود را به فروش ما بگویید.

چگونه چاقوها را تنظیم کنیم تا عرض برش های مختلف را بدست آوریم؟

پاسخ: دستگاه برش دستگاه سری SLD شامل چاقوی بالایی و چاقوی پایینی می باشد. هر دوی آنها آزادانه در میل چاقو حرکت می کنند. نیازی نیست شفت های چاقو را از دستگاه خارج کنید، اپراتورها می توانند به راحتی چاقوهای برش را در شفت ها نصب و حذف کنند. زیرا میل چاقو بالا و پایین می تواند انتهای خود را باز کند تا شکافی برای نصب چاقو ایجاد کند.

插图 -8

میل چاقوی برش بالایی باز شود و به سمت خارج از دستگاه بچرخد

نام مدل

سری SLD

عرض رول مادر (حداکثر)

1300-3000mm

قطر مادر رول (حداکثر)

1600 میلی متر (سفارشی در دسترس)

ظرفیت وزن مادر رول

4000kg

قطر رول عقب (حداکثر)

1500mm

عرض چرخش رول (حداقل)

30mm

اندازه هسته کاغذ

3-6-12 اینچ (سفارشی در دسترس)

رول کاغذ محدوده GSM

15-500gsm

دقت برش

± 0.2mm

سرعت

500 دقیقه در دقیقه

حداکثر قدرت

به عرض دستگاه بستگی دارد

مورد -1: ساخت لیوان کاغذی و کاسه های کاغذی و درب کاغذی
کاغذهای برش دار برش کاغذ مدل که به طور گسترده در کارخانه های تولیدکننده ظروف یکبار مصرف استفاده می شود. لیوان های کاغذی ، ماشین های تشکیل دهنده کاسه های کاغذی برای ساخت این محصولات به حلقه های ته تغذیه نیاز دارند. دستگاه می تواند رول های کاغذ جامبو را به صورت رول هایی با عرض باریک برش دهد (حداکثر قطر می تواند 1000 میلی متر باشد). پردازش درب کاغذ نیز نیاز به تغذیه رول با عرض خاص دارد که در دستگاه شکل دهی تغذیه شود.

مورد 2: تولید کیسه های کاغذی
کیسه های کاغذی کاغذ کرافت یا کاغذ ضد چربی پوشش داده شده را به طور معمول اتخاذ می کنند. دستگاه چرخش برش ما می تواند این نوع رول های کاغذی را به رول های کاغذی با عرض سفارشی تقسیم کند ، که به دستگاه های تشکیل دهنده کیسه های کاغذی تغذیه می شود. اما هنوز بسیاری از تولیدکنندگان کیسه های کاغذی از دستگاه های تشکیل دهنده کیسه های کاغذی تغذیه کننده ورق برای برخی از انواع کیسه های کاغذی استفاده می کنند. در این کارخانه تولید کننده ، ماشین چرخش کاغذ برش کاغذ برای تبدیل پس از چاپ رول کاغذ استفاده می شود.

مورد 3: لوله کاغذی و کاغذ قوطی
لوله کاغذی ابزاری ضروری در صنعت تولید کاغذ است. دستگاهی که لوله کاغذی تولید می کند نیز باید رول های کوچک کاغذ با عرض های مختلف را وارد کند. عرض ورودی رول های کوچک کاغذ به میزان قطر لوله کاغذ بستگی دارد. بنابراین ، ما باید رول جامبو کاغذ را به رول های کوچک با عرض های مختلف برش دهیم تا نیازهای تولید لوله کاغذ را برآورده کنیم. ساخت قوطی کاغذ با تولید لوله کاغذ مشابه است.

1-1 پوند
1-2 پوند
1-3 پوند
1-4 پوند
1-5 پوند
1-6 پوند
2-1 پوند
2-2 پوند
2-3 پوند
3-1 پوند
3-2 پوند
3-3 پوند

یک کارخانه کاغذ دولتی در استان شاندونگ، چین، دو دستگاه چرخ‌شکن پرسرعت SLD-2000 را از Binbao Machinery خریداری کرد. آنها تعدادی خط تولید کاغذ و خطوط تولید پوشش دارند که عمدتاً کاغذ کرافت خوراکی تولید می‌کنند که در بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. کیسه ها، جعبه های بسته بندی مواد غذایی، جعبه های ناهار کاغذی و سایر محصولات.

图-2 دستگاه چرخش رول جامبو کاغذ کرافت图-4 پایه باز کردن شفت هیدرولیک برای دستگاه برش
دستگاه برش رول جامبو کاغذ کرافتپایه باز کردن شفت هیدرولیک برای دستگاه برش
图-7 رول باریک به پایان رسید图-10 جعبه کلکتین لبه کاغذ باطله
چرخاندن رول های باریک به پایان رسیدجعبه های جمع آوری لبه کاغذ باطله


دستگاه‌های برش و پیچ‌شدن رول کاغذ سری SLD شرکت Binbao Machinery به بیش از ده‌ها کشور اصلی پردازش محصولات کاغذی مانند ایالات متحده، مالزی، اندونزی، پاکستان، مصر، هند و روسیه صادر شده‌اند.

1 دستگاه چرخش رول جامبو کاغذ کرافت2 رول برش کاغذ کرافت در محور عقب
دستگاه چرخش رول جامبو کاغذ کرافت
رول های برش کاغذ کرافت در محور چرخاندن
پایه باز کردن دستگاه پیچ برش 3 کاغذ کرافت4 دستگاه چرخش کاغذ کرافت با کنترل سروو موتور
پایه باز کردن دستگاه پیچ برش کاغذ کرافت
دستگاه چرخش کاغذ کرافت با کنترل سروو موتور
دستگاه برش کاغذ مدل SLD-2000 در آمریکا (1)دستگاه برش کاغذ مدل SLD-2000 در آمریکا (2)
دستگاه برش کاغذ مدل SLD-2000 در آمریکا (1)
دستگاه برش کاغذ مدل SLD-2000 در آمریکا (2)

2bb8d8fd632b4d2edc7bb75f5ef0f29

دستگاه پیچش برش کاغذ برای کاغذ هنری

تماس با ما