همه دسته بندی ها

پست الکترونیک:[ایمیل محافظت شده]

EN

تو اینجایی : صفحه اصلی>محصولات>دستگاه برش فیلم پلاستیک

تماس با ما

موبایل: 86 18858786298

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

واتس اپ:86 18858786298

افزودن: پارک صنعت ماشین آلات Wanquan B17-8 ، شهر Wanquan ، شهرستان Pingyang ، شهر Wenzhou ، استان ژجیانگ

دستگاه چرخش چرخ رول فیلم PET انتقال حرارت

دستگاه برش دهنده سری SLC به برش مواد بسته بندی انعطاف پذیر از رول های عرض بزرگ تا رول های با عرض باریک اختصاص داده شده است که می تواند به دستگاه بسته بندی اتوماتیک، دستگاه کیسه سازی تغذیه شود. عملکرد کامل برش برش فویل چند لایه، فیلم پلاستیکی (bopp opp pet pe pvc)، رول کاغذ، کاغذ برچسب برچسب، و غیره مواد رول را دارد.

  • توضیحات:
  • پارامتر
  • مناسب
  • تور کارخانه مشتری
  • پرسش و پاسخ

The SLC series model slitter rewinder machine is designed to convert various plastic film,lamintor,special paper,self adhesive sticker paper roll into narrow width rolls for flexible packaging industry,paper converting industry and paper printing packaging industry. It always appears at the same time with the laminating machine,coating machine,rotogravure printing machine and the solvent-less laminating machine in the plastic film printing,packaging material rolls manufacturer factories. It was equipped with international brand electric control parts and reasonable mechanical structure.

ویژگی:
1.سرعت دویدن پایدار دستگاه شکافنده سری SLC 500 تا 600 متر در دقیقه است.
2. Siemens PLC سیستم در حال اجرا دستگاه را کنترل می کند.
3. مجموع چهار مجموعه سروو موتورهای نصب شده در دستگاه. کشش واحد باز کردن مستقل توسط سروو موتور کنترل می شود. دو محور چرخاننده نیز توسط دو موتور سروو مستقل هدایت می‌شوند که کنترل‌های کششی بهتر را تضمین می‌کنند و به کیفیت رول‌های عقب‌پیچ بهتری می‌رسند.
4. سیستم بارگیری رول مادر از چاک های کمتر شفت پنوماتیکی استفاده می کند. سیستم تخلیه دارای دستگاه فشار دهنده برای تخلیه رول های مواد تمام شده به برجک است. کار با دستگاه تنها توسط یک نفر آسان است.
5. دستگاه دارای دو نوع واحد برش، چاقوهای تیغ و چاقوهای دایره ای برای رول های مواد مختلف است. آنها اختیاری هستند. همچنین می توانید هر دو را در یک دستگاه داشته باشید.
6. شفت چرخاندن ماشین از شفت اصطکاک پنوماتیک چند کاره و با دقت بالا استفاده می کند که عملکرد کنترل تنش برگشتی بهتری دارد.
7. مجهز به میز اسپلایس است. اپراتور می تواند به راحتی وب مواد را متصل کند.

1PET Film Roll Slitter Machine2Heat Transfer Film Roll Slitting Rewinding Machine
PET Film Roll Slitter Machine
Heat Transfer Film Roll Slitting Rewinding Machine
3 Finished Slitting Rewinding PET Rolls4 Roll Slitter Rewinder Machine With Web Guider
Finished Slitting Rewinding PET RollsRoll Slitter Rewinder Machine With Web Guide
5Web Edge Guider System Sensor6Friction Rewinding Shaft In Slitter Rewinder Machine
Web Edge Guider System SensorFriction Rewinding Shaft In Slitter Rewinder Machine
细节-1细节-2
کنترلر Web Guider توسط برند تایوانسنسور ردیاب خط لبه وب و چاپ
细节-3细节-4
بازکن پنوماتیکی با سروو موتورمیز اسپلایسر
细节-5细节-6
فشار دهنده تخلیه خودکارشفت بازپیچ اصطکاکی پنوماتیک
细节-7细节-8
رول های تمام شده در برجکچاقوهای برش غلتکی و تیغی شیار


دستگاه های برش و برش SLC برای برش از چه موادی استفاده می شود؟


دستگاه برش برش مدل SLC توسط ماشین آلات Binbao طراحی شده است. این عمدتا برای تبدیل رول های فیلم پلاستیکی چاپ شده، روکش شده به رول های عرض سفارشی در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر، مانند PET، OPP، CPP، PE، PS، PVC، BOPP، مواد فیلم چند لایه، برچسب خود چسب و غیره استفاده می شود. این رول های پلاستیکی یا فیلم چند لایه به طور گسترده ای برای تهیه انواع برچسب یا بسته بندی شکر، نمک، چای، دستمال مرطوب، پودر شیر، پزشکی، مواد غذایی، بسته بندی آب نبات، فیلم لیبل کوچک پی وی سی برای برچسب آب بطری، برچسب بطری نوشیدنی، BOPP لمینیت شده استفاده می شود. رول فیلم برای کیسه غذا.

The application of thermal pet film

插图-1 رول فیلم بسته بندی اسنک پلاستیکی插图-2 رول فیلم پلاستیکی PET برای بسته بندی چیپس سیب زمینی
رول فیلم بسته بندی اسنک پلاستیکی رول فیلم پلاستیکی PET برای بسته بندی چیپس سیب زمینی
插图-3 رول فیلم برچسب بطری آب插图-4 رول فیلم BOPP چند لایه برای کیسه غذا
 رول فیلم لیبل بطری آب رول فیلم BOPP چند لایه برای کیسه غذادستگاه برش و برش رول فیلم مدل SLC چه تفاوت ها و مزایایی در مقایسه با دستگاه برش و برش کاغذ جامبو دارد؟


مدل سری SLC با توجه به ویژگی‌های رول‌های BOPP، PVC، PET، OPP، PE، رول‌های لایه‌بندی شده و مواد فویل، مخصوصاً برای صنعت بسته‌بندی و لیبل انعطاف‌پذیر فیلم توسعه داده شده است. فیلم‌ها نازک‌تر از رول‌های کاغذی هستند. برای رول با همان قطر، طول رول فیلم بسیار بیشتر از طول رول کاغذ است. به منظور افزایش سرعت برش، سرعت چرخش چرخان مدل SLC می تواند تا 600 متر در دقیقه باشد. سیستم متفاوت است دستگاه مدل سری SLC از تیغه صاف تیغ برای برش مواد استفاده می کند، اما دستگاه چرخش برش رول کاغذ از تیغه گرد استفاده می کند. محورهای چرخشی متفاوت هستند. رول های فیلم پلاستیکی باید در محور اصطکاکی با توپ های لغزنده به عقب برگردند. این نوع شفت می تواند به طور جداگانه کشش رول های عقب را کنترل کند. در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر، این رول های فیلم معمولاً با آرم و الگوها چاپ می شوند. بنابراین دستگاه مدل سری SLC از سیستم راهنمای وب سنسور فتوسل استفاده می کند. علاوه بر این جنبه‌ها، موقعیت غلطک‌های دستگاه برش و بازپیچ مدل SLC، زاویه مسیر تغذیه در مقایسه با دستگاه برش رول کاغذ تفاوت زیادی دارد.

插图-5 تیغه تختتیغ تخت

插图-6 حسگر فتوسل برای راهنمای وب插图-7 شفت اصطکاکی برای عقب
سنسور فوتوسل برای راهنمای وبشفت اصطکاک برای پیچیدن به عقبشفت اصطکاکی دیفرانسیل چیست؟ چرا شفت اصطکاک دیفرانسیل می تواند کیفیت چرخش را تضمین کند؟


تفاوت در ضخامت مواد و کشش سیم پیچ اغلب هنگام پیچیدن فویل، ورقه ورقه، پلاستیک و سایر مواد ایجاد می شود. هنگام پیچیدن رول های کوچکتر روی یک محور عقب، این تغییرات می تواند منجر به طول ها و کشش های مختلف شود. تنها پس از چند چرخش، مرکز برخی از رول‌های کوچک ممکن است خیلی سفت باشد، در حالی که برخی دیگر شل‌تر هستند و کیفیت محصول نهایی را غیرقابل قبول می‌کند.
شفت اصطکاکی عقب دیفرانسیل با حفظ کشش مناسب روی همه رول ها در طول عملیات سیم پیچی بر این مشکلات غلبه می کند. این تضمین می‌کند که مواد تار آویزان، کشیده یا پاره نمی‌شوند و رول‌ها به طور یکنواخت زخم می‌شوند. برای انجام عملکرد ثابت "دیفرانسیل لغزش"، شفت مرکزی باید با سرعت بیشتری نسبت به حلقه های اصطکاک دیفرانسیل بچرخد. همه هسته‌ها باید به طور مداوم بلغزند، با این حال، برخی از هسته‌ها بیشتر از بقیه می‌لغزند تا تنش یکسان را حفظ کنند. کنترل لغزش و کشش شبکه با تغییر دادن هوا به شفت مرکزی به دست می‌آید، بنابراین یک منبع هوای ثابت باید در دسترس باشد، در حالت ایده‌آل بین 20 تا 60 psi (1 تا 4 بار). همانطور که اندازه رول در طول فرآیند سیم پیچی افزایش می یابد، سرعت شفت دیفرانسیل باید کاهش یابد تا سرعت بیش از حد یکسان باقی بماند.
حلقه های اصطکاکی در طیف بسیار گسترده ای از قطرها از قطر 50 میلی متر تا قطر بیش از 400 میلی متر در دسترس هستند. قطر داخلی حلقه‌های اصطکاکی به قطر شافتی که در حال حاضر استفاده می‌کنید بستگی دارد و در بیشتر موارد می‌توانیم حلقه‌ها را متناسب با شفت موجود شما عرضه کنیم.

插图-8 حلقه اصطکاکی插图-9 ساختار شفت اصطکاک دیفرانسیل
 حلقه های اصطکاکی ساختار شفت اصطکاک دیفرانسیل


چه موادی را با چاقوی تیغه دایره ای برش می دهند؟ چه موادی با تیغ تیغ برش داده می شود؟


اینکه از چه نوع چاقوی برش استفاده شود به ضخامت مواد بستگی دارد. اگر مواد فویل، فیلم پلاستیکی چند لایه، فیلم انعطاف پذیر چاپ شده با ضخامت کمتر از 20 میکرون باشد، معمولاً تیغ تیغ را به عنوان چاقوی برش می‌پذیریم. چاقوی تیغه دایره‌ای برای برش کاغذ چند لایه، کاغذ عمومی، کاغذ پوشش، برچسب خود چسب استفاده می‌شود. کاغذ و غیره مواد.


دستگاه برش برش سری SLC چند موتور دارد؟


در ماشین مدل چهار موتور وجود دارد. دو موتور برای پیچیدن جداگانه دو شفت استفاده می شود. تغذیه مواد وب توسط یک موتور هدایت می شود. موتور چهارم کشش باز شدن رول مادر را کنترل می کند.

插图-10 Motor For Unwinder插图-11 اینورتر فرکانس
 موتور برای باز کردناینورترهای فرکانس


چگونه می توان رول های تمام شده را از محورهای چرخان خارج کرد؟


با توجه به این حلقه های اصطکاکی می توانند به طور جداگانه در شفت ها غلت بزنند، رول های تمام شده به سختی تخلیه می شوند. به منظور صرفه جویی در کار اپراتورها، ما یک فشار دهنده در دستگاه مدل SLC طراحی کردیم. این می تواند به طور خودکار رول های تمام شده را به قفسه فشار دهد. اپراتورها می توانند رول تمام شده را در حین کار کردن دستگاه در قفسه بسته بندی کنند.

插图-12 تخلیه بار插图-13 رول تمام شده در قفسه
تخلیه بار
رول های تمام شده در قفسه


آیا دستگاه مدل SLC تجهیزات اتصال دارد؟


بله، دارد. تجهیزات اتصال شامل دو چوب و یک سکو می باشد. میله ها توسط سیلندر کنترل می شوند تا مواد وب را در پلت فرم گرفته شود، سپس اپراتورها می توانند به راحتی رول جدید را با مواد وب در دستگاه متصل کنند.

插图-14 تجهیزات اتصال插图-15 پلت فرم اتصال
 تجهیزات اتصال پلت فرم اتصال


آیا دستگاه مدل SLC می‌تواند به‌طور خودکار پس از پایان تنظیم مترهای تنظیم مجدد، متوقف شود؟


دستگاه مدل SLC که توسط زیمنس PLC با سیستم برنامه هوشمند کنترل می شود. ماشین می تواند به طور خودکار مترهای برگشتی را شمارش کند و طبق تنظیم متر در صفحه لمسی متوقف شود.

插图-16 صفحه نمایش لمسی تعامل انسان با ماشینصفحه نمایش لمسی تعامل انسان با ماشین


مدل SLC از کدام نوع سنسور راهنمای وب استفاده می کند؟


این بستگی به ویژگی مادی شما دارد. اگر مواد فیلم چاپ شده است، ما به سنسور پیشنهاد می کنیم حسگر فتوسل CCD را انتخاب کند که می تواند لبه و خط چاپ را تشخیص دهد. مواد فیلم شفاف باید از سنسور مادون قرمز استفاده کند. سنسور اولتراسونیک را می توان برای مواد دیگر مانند کاغذ خالی، فویل، مواد چند لایه و غیره استفاده کرد.

插图-17 سنسور راهنمای وب插图-18 پنل کنترل کننده راهنمای وب
سنسور راهنمای وب
پنل کنترل کننده راهنمای وب

نام مدل

سری SLC

عرض رول مادر (حداکثر)

1300-1800mm

قطر مادر رول (حداکثر)

800 میلی متر (1000 میلی متر، 1400 میلی متر اختیاری)

ظرفیت وزن مادر رول

1000kg

قطر رول عقب (حداکثر)

600mm

عرض چرخش رول (حداقل)

30mm

اندازه اصلی

3/6 اینچ (سفارشی در دسترس)

دامنه ضخامت

12-150 میکرون

دقت برش

± 0.2mm

سرعت

600 دقیقه در دقیقه

مورد -1: آب بطری و نوشیدنی برچسب سهام رول
بسیاری از محصولات مصرفی به برچسب های فیلم مانند آب بطری و نوشیدنی های مختلف نیاز دارند. تولید برچسب فیلم به ماشینهای دمنده فیلم ، ماشینهای چاپ ، دستگاههای لمینت ، دستگاههای برش و سایر تجهیزات نیاز دارد. تولید کننده برچسب فیلم باید رول فیلم چاپ شده را به عرض مورد نیاز مشتری برش دهد.

مورد -2: رول برچسب برچسب کاغذ ، چسب رول برچسب
برچسب های خود چسب به طور گسترده ای در زندگی ما استفاده می شود ، مانند برچسب شراب قرمز ، برچسب قیمت سوپر مارکت ، برچسب مراقبت از پوست و غیره. عرض دستگاه پوشش خود چسب دار معمولاً از 900 میلی متر تجاوز می کند. بنابراین ، سازنده خود چسب باید رول های بزرگ را به رول های کوچک برش دهد. زیرا عرض دستگاه برش و دستگاه چاپ برچسب های خود چسب از 500 میلی متر تجاوز نمی کند. بنابراین رول کاغذ را به رول های کوچک بچرخانید و از ماشین عقب برای تبدیل رومبو برای سفارشی کردن رول های عرض استفاده کنید.

مورد -3: رول فیلم چند لایه برای تهیه غذا و کیسه پزشکی
به منظور بهبود اثر آب بندی و نگهداری ، بسیاری از کیسه های بسته بندی مواد غذایی و دارویی از مواد کامپوزیت مانند فویل آلومینیوم و مواد کامپوزیت فیلم و مواد کامپوزیت کاغذ و فیلم استفاده می کنند. عملکرد مواد کامپوزیتی بهتر خواهد بود. با این حال ، مواد کامپوزیتی معمولاً ضخامت ناهموار دارند. بنابراین ، مواد بسته بندی انعطاف پذیر کامپوزیتی از دستگاه برش شفت اصطکاکی برای برش رول های مواد اولیه استفاده می کنند.

应用 1-1
应用 1-2

应用 2-1

应用 2-2
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Case One-PET Heating Transfer Film Manufacturer

On August 18, we visited a heat transfer film manufacturer. The company is located in Dongguan City, Guangdong Province. This is a manufacturer of thermal transfer film and paper products with a history of more than 20 years. This time, we came to visit one of their brand new workshops. In this workshop, they have arranged 2 thermal transfer pet film coating production lines, one set PET film rolls slitting and rewinding machine, 2 sets heat transfer film roll to sheets cutting machines, one set die-cutting machine, and one program-controlled cutting machine.

1PET Film Roll Slitter Machine2Heat Transfer Film Roll Slitting Rewinding Machine
PET Film Roll Slitter MachineHeat Transfer Film Roll Slitting Rewinding Machine
3 Finished Slitting Rewinding PET Rolls4 Roll Slitter Rewinder Machine With Web Guider
Finished Slitting Rewinding PET RollsRoll Slitter Rewinder Machine With Web Guider

For their new workshop and production lines,the purchased heat transfer film roll slitter rewinder machine and vinyl roll to sheets cutting machine from Binbao machine,SLC-1300 model and SCN-1100 model.

5Web Edge Guider System Sensor6Friction Rewinding Shaft In Slitter Rewinder Machine
Web Edge Guider System SensorFriction Rewinding Shaft In Slitter Rewinder Machine
7 PET Film Roll To Sheet Cutting Machine8 Plastic Film Roll Sheeter Cutter Machine
PET Film Roll To Sheet Cutting MachinePlastic Film Roll Sheeter Cutter Machine
9 Finished Cutting Size Heat Transfer PET Film Sheets10 Transfer PET Film Roll Cutting Machine
Finished Cutting Size Heat Transfer PET Film SheetsTransfer PET Film Roll Cutting Machine

SLC roll to rolls slitting and rewinding machine stable running speed can reach 300 meters/min. SCN model can cut 150 sheets/min. The new equipment has greatly increased their production capacity.

The application of thermal pet film

Do you want to know how to manufacture heat transfer PET film rolls and sheets for fabric clothes design pattern printing? Do you want to know how to operate roll to rolls slitter rewinder machine and roll to sheets cutting machine? Follow our lens to find out.


Case Two-Flexible Packagin Film Manufacturer

تبریک می گویم. یک شرکت معروف تولید کننده رول فیلم بسته بندی انعطاف پذیر، سه مجموعه دستگاه چرخش رول به رول باریک را برای پردازش رول برش و بازپیچ نهایی خود خریداری کرد. اولین ماشین زیر نظر تیم مهندسین ما در سایت کارخانه آنها نصب و آزمایش شده است.
این شرکت مشتری در زمینه تولید و فروش کیسه های بسته بندی انعطاف پذیر و فیلم برای تامین کنندگان مواد غذایی، چای، دارو، دانه، آفت کش فعالیت می کند. آنها دارای 5 مجموعه خط تولید دمنده فیلم، خطوط تولید چاپ 8 رنگ، دستگاه ترکیبی و دستگاه چرخش رول فیلم با سرعت بالا هستند.
دستگاه چرخش رول فیلم برجک مدل برجک مدل پرچمدار Binbao machien برای برش رول های بسته بندی انعطاف پذیر فیلم است. این موتور مجهز به چهار مجموعه سروو موتور برای کنترل باز کردن، حمل و نقل، کشش به عقب بود. دو محور چرخشی شفت های اصطکاک دیفرانسیل را اتخاذ می کنند. قطر رول های چرخشی می تواند 600 میلی متر باشد. فشار دهنده تخلیه خودکار می تواند به راحتی رول های تمام شده را از شفت های اصطکاکی به پایه های رول های بسته بندی تخلیه کند. زیمنس PLC به شما یک سیستم عامل و کنترل هوشمند می دهد.
مدل SLC یک تجهیزات ایده آل برای صنعت بسته بندی انعطاف پذیر است. اگر علاقه دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فشار دهنده تخلیه خودکاررول های برش تمام شده
فشار دهنده تخلیه خودکاررول های برش تمام شده
دستگاه چرخش رول برش فیلم بسته بندی با باز کردن شفت کمترسنسور راهنمای وب فوتوسل
دستگاه چرخش رول برش فیلم بسته بندی با باز کردن شفت کمترسنسور راهنمای وب فوتوسل

1. حداقل عرض دستگاه چقدر می تواند برش دهد و باد کند؟
پاسخ: دستگاه سری می تواند حداقل 20 میلی متر رول عرض ایجاد کند

2. ما تولید کننده کاغذ آستر برای کاغذ خود چسب و کاغذ بسته بندی مواد غذایی پوشش داده شده با سیلیکون هستیم. مواد بسیار لغزنده است و پیچاندن آنها به رول های عرض باریک دشوار است. چگونه مشکل را حل می کنید؟
پاسخ: ما راه حل هایی برای بسیاری از مشتریان مشابه تولید کننده مواد ارائه داده ایم. ساختار مناسب و سیستم کنترل دستگاه ما می تواند از لغزش مواد جلوگیری کند.

3.رول های کاغذی ما توسط دستگاه چاپ قابل انعطاف چاپ می شوند. آیا راهنمای وب دستگاه شما می تواند خط علامت چاپ را در لبه تشخیص داده و لبه را کوتاه کند؟
پاسخ: بله ، ما می توانیم از سنسور نوع CCD که دارای دوربین است برای تشخیص خط چاپ استفاده کنیم. علاوه بر این ، دستگاه ما می تواند لبه ضایعات را از دستگاه کوتاه و منفجر کند.

4.من عرضه کننده مواد و تجهیزات چاپ و بسته بندی در اروپا هستم. آیا دارای گواهینامه CE برای دستگاه مدل هستید.
پاسخ: همه مدل های دستگاه برش ما دارای گواهینامه SGS CE هستند.

5. از کدام نوع حلقه اصطکاک در شفت های عقب استفاده می کنید؟
پاسخ: ما انواع مختلف حلقه های اصطکاک را برای مواد مختلف اتخاذ می کنیم. که بستگی به ویژگی های مادی شما دارد.

6. چگونه دستگاه این رول های پایان را تخلیه می کند؟
پاسخ: ما دو نوع روش تخلیه داریم. یک دستگاه مدل باید رول ها را به صورت دستی تخلیه کند. یکی دیگر از مدل ها دارای سیستم تخلیه خودکار است ، این سیستم می تواند رول های تکمیل کننده را از طریق بازوی متحرک برقی از شفت خارج کند.

7. من برخی از الزامات سفارشی برای پردازش محصولات خود را دارم؟ میشه به من کمک کنید؟
پاسخ: ما یک تیم طراح حرفه ای داریم که راه حل هایی برای نیازهای شخصی شما ارائه می دهد. خوش آمدید با ما تماس بگیرید و ایده های جدید خود را بحث کنیم.

تماس با ما