همه دسته بندی ها

پست الکترونیک:[ایمیل محافظت شده]

EN

چرا ما

تو اینجایی : صفحه اصلی>چرا ما

تیم عالی، گروهی از علاقه مندان به مکانیک


تیم ماشین آلات Binbao هیچ کارمندی ندارد، فقط علاقه مندان به ماشین آلات اینجا هستند. بنیانگذار با عشق به ماشین آلات بانک سرمایه گذاری پردرآمد را ترک کرد و تحقیق و توسعه و تولید دستگاه های برش مواد رول را آغاز کرد. پس از بیش از ده سال توسعه، Binbao Machinery به معروف ترین تولید کننده تجهیزات برش و پردازش مواد رول با کیفیت بالا در چین تبدیل شده است.


تیم فروش و بازاریابی:

یک تیم فروش حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا به راحتی مدل مناسب را برای رفع نیازهای تولید خود بیابید. آنها دانش زیادی در مورد پردازش کاغذ، فیلم، پارچه های نبافته و سایر مواد جمع آوری کرده اند و با توجه به نیازهای واقعی مشتریان پیشنهادات معقولی ارائه می دهند. توانایی خوب انگلیسی، ارتباطات در تجارت بین المللی را واضح تر و راحت تر می کند.

تیم فروش 1تیم فروش 2
تیم فروش 1تیم فروش 2
微 信 图片 _202306281257523تیم فروش 4
تیم فروش 3تیم فروش 4
微 信 图片 _202306281257524تیم فروش 6
تیم فروش 5تیم فروش 6


تیم خدمات پس از فروش و راه اندازی:

رد پای آنها در سراسر جهان بوده است و تعداد زیادی اپراتور را برای مشتریان آموزش داده اند. هیچ کس بهتر از آنها نصب، عملکرد و اشکال زدایی تجهیزات پردازش مواد رول را نمی داند.

تیم پس از فروش 1微 信 图片 _202306281257522
تیم پس از فروش 1تیم پس از فروش 2
تیم پس از فروش 3تیم پس از فروش 4
تیم پس از فروش 3تیم پس از فروش 4
تیم پس از فروش 53f4892970a91e70972c83d77727592a
تیم پس از فروش 5تیم پس از فروش 6


تیم طراحی و تحقیق و توسعه:

طراح ارشد مکانیک ما از زمانی که از رشته مهندسی مکانیک در یکی از دانشگاه های معروف چین فارغ التحصیل شد، در صنعت ماشین آلات بسته بندی و چاپ کار می کند. تیم طراحی به رهبری او به طور مداوم مکانیزم دستگاه را بهینه می کند، سرعت عملکرد را بهبود می بخشد و حفاظت ایمنی را بهبود می بخشد. در عین حال، برای رفع نیازهای مختلف سفارشی، به نیازهای مشتریان به دقت گوش می دهند و راه حل های معقولی را به آنها ارائه می دهند.

طراحی 1طراحی 2
طراحی 1طراحی 2
تجهیزات و فناوری پردازش


شرکت Binbao Machinery Ltd. به عنوان تولید کننده تجهیزات تبدیل مواد با سرعت بالا به شکل وب، هر ساله تجهیزات ماشینکاری پیچیده تر و ابزارآلات آزمایشی را به روز می کند تا ماشین آلات با کیفیت بالا با عملکرد پایدار و دوام طولانی تولید کند. دقت هر قسمت روی دستگاه را تضمین می کند تا بتوانیم ماشین هایی تولید کنیم که استانداردهای بالای ما را برآورده کنند.


ماشین CNC:

مراکز ماشینکاری CNC (مرکز عددی کامپیوتری) توسط برنامه نویسی کامپیوتری کنترل می شوند. در مقایسه با ماشین های ماشینکاری معمولی، دقت ماشینکاری بالاتری دارد و می تواند اتصال چند مختصات را به قطعات ماشین با اشکال پیچیده انجام دهد. ما در 8 سال گذشته 10 مرکز ماشینکاری CNC با دقت بالا را یکی پس از دیگری خریداری و تجدید کرده ایم، مخصوصاً برای پردازش قطعات فلزی مانند برش پانل دیواری، حفاری و شیارکاری برای دستگاه چرخش چرخشی و دستگاه های برش رول به ورق.

CNC-1CNC-2
CNC-1CNC-2
CNC-3CNC-4
CNC-3CNC-4


دستگاه تست تعادل:

چه در دستگاه رول شیتر و چه در دستگاه چرخش چرخان، رول ها بخش های بسیار مهمی از ماشین های ما هستند، مانند غلتک های موزی، غلتک های راهنمای آلومینیومی، غلتک های لاستیکی و غیره. در فرآیند عملکرد دستگاه با سرعت بالا، اگر عملکرد تعادل پویا این غلتک ها مطابق استاندارد نیستند، سپس باعث می شوند که غلتک ها امواج چرخش پیچشی خطی تولید کنند. این امر منجر به آسیب به غلتک ها می شود و علاوه بر آن باعث خستگی بیش از حد و آسیب به یاتاقان ها می شود. بنابراین تعادل دینامیکی همه غلتک ها را بررسی کرده و تعادل دینامیکی را تنظیم می کنیم.

دستگاه تست تعادل 1دستگاه تست تعادل 2
دستگاه تست تعادل 1دستگاه تست تعادل 2
دستگاه تست تعادل 3پایان تست غلطک ماشین شکافنده 4
دستگاه تست تعادل 3پایان تست غلتک های ماشین اسلیتر


عملیات سطحی قطعات:

به منظور بهبود عملکرد سطح قطعات مکانیکی، ما معمولا آنها را گالوانیزه می کنیم، آبکاری کروم و سایر عملیات سطحی را به گونه ای که سختی سطح قطعات، مقاومت در برابر خوردگی و سایر خواص را افزایش دهیم.

镀锌镀铬


درمان سطحی


درمان اسپری پلاستیک:

تمام پانل‌های دیواری و روکش‌های دستگاه‌های ما از پلاستیک سازگار با محیط زیست اسپری می‌شوند. در مقایسه با روش رنگ آمیزی معمولی اسپری، سطح فلزی درمان اسپری پلاستیک دارای چسبندگی بالاتر، مقاوم در برابر شعله، بادوام تر و در عین حال زیباتر است. در عین حال، ما مواد حفاظت از محیط زیست با کیفیت بالا را انتخاب می کنیم که نه تنها می تواند سطح دستگاه را بهتر کند، بلکه از خانه جهانی ما نیز محافظت می کند.
سیستم کنترل خود توسعه یافته


هفت سال پیش، ما شروع به تشکیل تیم توسعه سیستم کنترل ماشین خود کردیم. در آن زمان این امر غیرممکن تلقی می شد. روند توسعه دردناک و دشوار بود، اما سیستم کنترل خود توسعه یافته به دارایی اصلی و رقابت ماشین آلات Hamabo تبدیل شده است. ما متوجه شدیم که سیستم‌های ارائه‌شده توسط ارائه‌دهندگان خدمات شخص ثالث نمی‌توانند نیازهای فردی ما را برآورده کنند، و آنها نمی‌توانند تعمیر و نگهداری به موقع و پایدار سیستم را برای مشتریان ما فراهم کنند.


از نظر کنترل سیستم ما مزایای زیر را داریم.

1. نظارت از راه دور برای تعمیر و نگهداری آسان و پیدا کردن مشکل

2. پاسخگویی به انواع نیازهای سفارشی مشتری، مهندسان سیستم ما می توانند برنامه های کنترلی را برای عملکردهای سفارشی بنویسند.

3. خدمات پس از فروش پایدار. از آنجا که ما مالک تمام حقوق مالکیت معنوی سیستم کنترل هستیم، می توانیم خدمات مادام العمر سیستم کنترل را برای ماشین های مشتریان خود ارائه دهیم. به عنوان مثال، تعمیرات اساسی، ارتقاء و غیره.

4. ما مقدار زیادی داده در مورد ویژگی های مواد جمع آوری کرده ایم، که باعث می شود کنترل تنش ما برای انواع مختلف مواد، ضخامت های مختلف و ویژگی های مختلف بسیار خوب باشد.

0.10.2
0.40.3
بهترین پاسخ: بازخورد از مشتری


SCT در آلمان کارخانه مشتری

SCT در آلمان کارخانه مشتری

SCT در ایران

SCT در ایران

微 信 图片 _20230318151050

SLD در اروپا

SLA SLITTER REWINDER

SLA SLITTER REWINDER

SLB در اندونزی

SLB در اندونزی

مدل SLB

مدل SLB

SLB SLITER MACHINE

SLB SLITER MACHINE

SLD در پاکستان

SLD در پاکستان

مدل SLD

مدل SLD

微 信 图片 _20230505080702

SLA در پاکستان

SLB

SLB

فروخته شده

فروخته شده

->